Is Ruckauthority.com Betrouwbaar?

Vraag je je af of ruckauthority.com betrouwbaar is? Op basis van onze review behaalt Ruck Authority een HasTrust-score van 85/100 (Vertrouwd). Het is een op onderzoek gebaseerde educatieve site voor rucking-liefhebbers — geen winkel — die uitrustingsreviews en trainingsgidsen biedt en daarbij openlijk haar affiliate-model en het ontbreken van eigen producttests bekendmaakt.

ruckauthority.com
85
Betrouwbaar📰 Blog / nieuwsKopen
🔗https://ruckauthority.com
Waarom deze score?
Basisreputatie90
Domein jonger dan een jaar−5
Vertrouwensscore85
ruckauthority.com product image

Ruck Authority is een legitieme, transparante en informatieve bron voor rucking-liefhebbers. De site functioneert als een op onderzoek gebaseerde educatieve site in plaats van een winkel, en biedt uitrustingsreviews en trainingsgidsen door feedback uit de community en gegevens van fabrikanten te aggregeren. De site is open over haar bedrijfsmodel, maakt haar affiliate-relaties duidelijk bekend en hanteert een hoge standaard voor redactionele eerlijkheid door expliciet te vermelden dat er geen eigen producttests worden uitgevoerd. Het is een veilige en nuttige site voor wie op zoek is naar begeleiding bij rucking en productvergelijkingen.

Zie op elke winkel direct een vertrouwensscore — automatisch
De gratis extensie toont deze check op elke winkel die je bezoekt, waarschuwt je vóór je betaalt bij een risicovolle shop en stelt veiligere of goedkopere alternatieven voor.
Download de gratis extensie →

Videoreviews

Pluspunten

  • Transparant redactioneel beleid en duidelijke openbaarmaking van affiliate-relaties.
  • Aggregeert gegevens uit meerdere betrouwbare communitybronnen (Reddit, Amazon).
  • Biedt duidelijk, op bewijs gebaseerd trainings- en uitrustingsadvies.
  • Geeft openlijk toe geen eigen labtests uit te voeren en richt zich in plaats daarvan op onderzoek.

Minpunten

  • Voert geen hands-on producttests uit; vertrouwt op geaggregeerd onderzoek en het sentiment van de community.

⚠ Waarschuwingssignalen

  • De site erkent dat de contactkanalen nog werden opgezet, dus de reactiesnelheid kan variëren.

Veiligheidssignalen

Duidelijke affiliate-openbaarmaking
SSL-certificaat
Transparant redactioneel beleid

Feiten

Domein geregistreerd 2026-03 · 4 maanden oud
Verbinding Geldig HTTPS-certificaat
Certificaat geldig tot 2026-10-09 (74 dagen) · Let's Encrypt
Oprichter: Joel Kelly
Bedrijfsmodel: Door affiliates gefinancierde educatieve bron (Amazon Associates)

Betere opties

💡 Slimmere keuze
GORUCK (official site)

Waarom overstappen: Als gespecialiseerd rucking-merk bieden zij producten die specifiek voor deze activiteit zijn ontwikkeld, en Ruck Authority gebruikt hen vaak als maatstaf.

5T
5.11 Tactical (511tactical.com)

Aanbevolen door Ruck Authority als een zeer capabel, budgetvriendelijker alternatief voor premium rucking-uitrusting.

HasTrust vat openbare webbronnen samen en kan onjuist of verouderd zijn. Geen garantie voor veiligheid of kwaliteit — controleer altijd zelf voordat je koopt of betaalt.

🛡️ Veiligheidscheck

!Domein is ongeveer 4 maanden oud
Geldige HTTPS-versleuteling (certificaat van Let's Encrypt)
Gehost door AMAZON-02 - Amazon.com, Inc., US — servers geregistreerd in US.
Domein geregistreerd via Porkbun LLC.
DNS beheerd door porkbun.com.

Wat je moet doen

  • Betaal alsnog met kopersbescherming (creditcard of PayPal), nooit via een bankoverschrijving.
  • Controleer het retourbeleid en de levertijd voordat je bestelt.
  • Wij blijven deze site volgen — kom hier terug als er later iets niet klopt.
Vergelijk is ruckauthority.com legit met 2 alternatieven →
Vertrouw je deze site?

Kopersmeldingen

Nog geen kopersmeldingen — hier gekocht? Wees de eerste die deelt.

Reacties worden gescreend voordat ze verschijnen. Het aantal werkt direct bij.

▶ Watch video reviews

Gecontroleerd 7 dagen geleden. · Hoe we scoren →

Veelgestelde vragen

Is ruckauthority.com betrouwbaar?

Betrouwbaar. HasTrust-trustscore: 85/100. Ruck Authority is een legitieme, transparante en informatieve bron voor rucking-liefhebbers. De site functioneert als een op onderzoek gebaseerde educatieve site in plaats van een winkel, en biedt uitrustingsreviews en trainingsgidsen door feedback uit de community en gegevens van fabrikanten te aggregeren. De site is open over haar bedrijfsmodel, maakt haar affiliate-relaties duidelijk bekend en hanteert een hoge standaard voor redactionele eerlijkheid door expliciet te vermelden dat er geen eigen producttests worden uitgevoerd. Het is een veilige en nuttige site voor wie op zoek is naar begeleiding bij rucking en productvergelijkingen.

Is ruckauthority.com oplichterij?

Mogelijke aandachtspunten uit onze check: De site erkent dat de contactkanalen nog werden opgezet, dus de reactiesnelheid kan variëren.

Wat is de trustscore van ruckauthority.com?

HasTrust beoordeelt ruckauthority.com met 85/100 (Betrouwbaar). Kopen

🔔 Email me if this shop's trust rating changes

Free. You confirm by email (double opt-in); unsubscribe any time.

📖 Handige gidsen

Mensen bekeken ook

Eigenaar van ruckauthority.com? Voeg je HasTrust-badge toe

Toon je live HasTrust-score op je eigen site — het linkt hierheen zodat bezoekers de volledige check kunnen zien. Hoe het werkt ↗

HasTrust trust score

📬 Nieuwe scams wekelijks in je inbox

Eén korte e-mail elke maandag: de nepshops en risicovolle sites die we die week spotten. Geen spam, uitschrijven met één klik.

Dubbele opt-in — we mailen pas na je bevestiging.