Is agritradeug.com Betrouwbaar of Oplichting?

Vraag je je af of agritradeug.com betrouwbaar is voordat je investeert? HasTrust geeft deze site een vertrouwensscore van slechts 10/100 (hoog risico), vanwege onrealistische beloften van 5% dagelijks rendement en het gebruik van identiteitsmaskerende diensten om de domeinregistratie te verbergen. Ondanks een SSL-certificaat vertoont de site verschillende klassieke waarschuwingssignalen, dus we raden voorzichtigheid aan.

agritradeug.com
10
Hoog risicoOverslaan
🔗https://agritradeug.comagritradeug.com product image

Agritradeug.com is zeer verdacht. Hoewel het technisch gezien een SSL-certificaat heeft, vertoont het klassieke waarschuwingssignalen van oplichting, waaronder de belofte van onrealistische dagelijkse investeringsrendementen (5% dagelijks) en het gebruik van identiteitsmaskerende diensten voor de domeinregistratie. Je moet deze site vermijden, aangezien het geen legitiem landbouwbedrijf lijkt te zijn.

Trap niet in een onbetrouwbare winkel
Deze winkel gaf waarschuwingssignalen. De gratis extensie waarschuwt je vóór je betaalt bij elke risicovolle shop — en wijst je op veiligere alternatieven.
Download de gratis extensie →

Videoreviews

Pluspunten

  • Geldig SSL-certificaat gevonden.

Minpunten

  • De identiteit van de website-eigenaar is verborgen met behulp van een privacydienst.
  • De site heeft zeer weinig verkeer en een beperkte verifieerbare geschiedenis.
  • De site maakt gebruik van een registrar die bekendstaat om het hosten van meerdere weinig betrouwbare websites.
  • Het beschreven bedrijfsmodel (investeren voor 5% dagelijks rendement) is een klassiek kenmerk van risicovolle investeringsschema's.

⚠ Waarschuwingssignalen

  • De site beweert 5% dagelijks rendement op investeringen te bieden, wat een belangrijke waarschuwing is voor financiële fraude.
  • De identiteit van de eigenaar is opzettelijk verborgen via een privacydienst.
  • Het domein wordt gehost door een registrar die vaak wordt geassocieerd met weinig betrouwbare sites.

Veiligheidssignalen

Duidelijke contactgegevens
Vermeld retourbeleid
Gevestigd bedrijf

Feiten

Domein geregistreerd 2024-03 · 2 jaar oud
Verbinding Geldig HTTPS-certificaat
Certificaat geldig tot 2026-09-09 (56 dagen) · ZeroSSL GmbH
Datum domeinregistratie: Maart 2024

Betere opties

💡 Slimmere keuze
AgriTrader (agritrader.nl / agritrader.eu)

Waarom overstappen: Dit is een gevestigd platform voor het kopen en verkopen van landbouwmachines met duidelijke contactgegevens, Nederlandse bedrijfsregistratiegegevens en een langdurige reputatie.

HasTrust vat openbare webbronnen samen en kan onjuist of verouderd zijn. Geen garantie voor veiligheid of kwaliteit — controleer altijd zelf voordat je koopt of betaalt.

🛡️ Veiligheidscheck

Domein al 2+ jaar geregistreerd
Geldige HTTPS-versleuteling (certificaat van ZeroSSL GmbH)
Op het publieke web sinds 2025 (Internet Archive)
Gehost door FD-298-8796 - FASTNET DATA INC, US — servers geregistreerd in US.
Domein geregistreerd via NameCheap, Inc..
DNS beheerd door cloudflare.com.

Wat je moet doen

  • Vul geen betaal- of persoonsgegevens in op deze site.
  • Al betaald? Neem nu contact op met je bank en vraag om een terugboeking — snelheid telt.
  • Waarschuw anderen: meld de site hieronder zodat de volgende shopper het ziet.
Vertrouw je deze site?

Kopersmeldingen

Nog geen kopersmeldingen — hier gekocht? Wees de eerste die deelt.

Reacties worden gescreend voordat ze verschijnen. Het aantal werkt direct bij.

▶ Watch video reviews

Gecontroleerd 18 dagen geleden. · Hoe we scoren →

Veelgestelde vragen

Is agritradeug.com betrouwbaar?

Hoog risico. HasTrust-trustscore: 10/100. Agritradeug.com is zeer verdacht. Hoewel het technisch gezien een SSL-certificaat heeft, vertoont het klassieke waarschuwingssignalen van oplichting, waaronder de belofte van onrealistische dagelijkse investeringsrendementen (5% dagelijks) en het gebruik van identiteitsmaskerende diensten voor de domeinregistratie. Je moet deze site vermijden, aangezien het geen legitiem landbouwbedrijf lijkt te zijn.

Is agritradeug.com oplichterij?

Mogelijke aandachtspunten uit onze check: De site beweert 5% dagelijks rendement op investeringen te bieden, wat een belangrijke waarschuwing is voor financiële fraude.; De identiteit van de eigenaar is opzettelijk verborgen via een privacydienst.; Het domein wordt gehost door een registrar die vaak wordt geassocieerd met weinig betrouwbare sites.

Wat is de trustscore van agritradeug.com?

HasTrust beoordeelt agritradeug.com met 10/100 (Hoog risico). Overslaan

🔔 Email me if this shop's trust rating changes

Free. You confirm by email (double opt-in); unsubscribe any time.

📖 Handige gidsen

Mensen bekeken ook

📬 Nieuwe scams wekelijks in je inbox

Eén korte e-mail elke maandag: de nepshops en risicovolle sites die we die week spotten. Geen spam, uitschrijven met één klik.

Dubbele opt-in — we mailen pas na je bevestiging.